Zabiegi redukujące cellulit - parktyczne porady.

 

 

 

Czy jesteś jedną z tych osób, które muszą kryć obszary ciała z brzydko wyglądającym cellulitem? 

 

Zabiegów ujędrniających, odtruwających skórę oraz redukujących cellulit jest wiele, ale do najskuteczniejszych i najszybciej działający mogę zaliczyć dwa z nich.

 

Pierwszy, to masaż antycellulitowy zwany również masażem próżniowym. Nazwę swą zawdzięcza  technice masażu, podczas której fałd skórny jest zassany i masowany w próżni. Drugi zabieg który pięknie wyszczupla i modeluje sylwetkę to body wrapping, czyli owijanie ciała.

Efekty połączenia tych dwóch zabiegów i zastosowanie ich w serii są następujące: naprężenie, uelastycznienie i dotlenienie skóry, ujędrnianie i modelowanie ciała, pobudzenie przemiany materii i funkcji skóry, przyspieszenie krążenia krwi i limfy, zmniejszanie obwodu ciała, usunięcie toksyn oraz nadmiaru tłuszczu i wody z tkanek, pobudzenie organizmu do naturalnej od nowy, odmłodzenie i wygładzenie skóry. Wyszczuplające Zabiegi Body wrappingu najlepiej wykonywać wykorzystując dobroczynne właściwości biologicznie czystych produktów pochodzenia naturalnego takich jak: glinki, muł,  błoto, borowina ekstrakty roślinne i olejki eteryczne. Zabieg polega napo smarowanie ciała papką lub żelem oraz owinięcie specjalnymi bandażami lub folią i poddanym działaniu ciepła aby zidentyfikować wszechstronne działania oraz podnieść Komfort zabiegów. Zabiegowi można poddawać każdą część ciała. Do smarowania skóry używa się kremów, żelów, olejków które zawierają rozmaite substancje czynne: minerały, sól morska, witaminy, algi, olejki eteryczne itd. przy regularnym stosowaniu ( seria 10 15 zabiegów kilkudniowy odstępach) efekty pojawiają się szybko i są spektakularne.

Co możesz zrobić w walce z cellulitem?

 

Aby dowiedzieć się więcej na temat tych i innych zabiegów redukujących cellulit i ujędrniających skórę polecam odwiedzic blog, który znajduje się pod niżej podanym odnośnikiem: http://studiokosmetyki.pinger.pl

 

 

Zabiegi antycellulitowe

https://images.unsplash.com/photo-1522974088861-02c223ccc84a?ixlib=rb-0.3