Wodorowe oczyszczanie twarzy.

 

 

 

Osoby przechodzące do mojego salonu zadają pytanie: Czym jest wodorowe oczyszczanie twarzy?

 

Postaram się w kilku słowach odpowiedzieć na to pytanie.

 

Czysta i nawilżona skóra to podstawa zdrowego wyglądu każdego człowieka.

Zarówno kobiety jak i mężczyźni dzisiejszych czasach dbają o wygląd i zdrowie. Twarz to część ciała, która zawsze jest eksponowana, i na którą w pierwszej kolejności zwraca się uwagę. Należy więc uczynić wszystko aby promieniała i zachowała jak najdłużej młody wygląd.

 

Oczyszczanie twarzy może być różnorakie. Począwszy od tradycyjnego oczyszczania manualnego, poprzez oczyszczalnie za pomocą peelingu kwasowego, mikrodermabrazji, peelingu kawitacyjnego i innych peelingów chemicznych, skończywszy na pilingach głębokich. Najczęściej jednak wybierana jest metoda oczyszczania manualnego, która polega na rozpulchnieniu skóry a następnie usunięciu mechanicznie zaskórników. Nie zawsze jest to proste, skuteczne i nie zawsze twarz wygląda atrakcyjnie po takim oczyszczaniu. doskonałym zamiennikiem oczyszczania manualnego jest nowość w kosmetologii czyli oczyszczanie wodorowe.

 

Oczyszczanie wodorowe pierwszy raz pojawiło się na rynku w 2018 roku i już zyskało grono zwolenników. Za pomocą cząsteczek aktywnego wodoru, które wprowadzane są pod ciśnieniem na skórę twarzy, następuje oczyszczanie porów i odblokowanie gruczołów łojowych. Poszczególne etapy oczyszczania wodorowego mogą się od siebie różnić w zależności od wieku klienta oraz rodzaju skóry.

 

Zawsze jednak proces oczyszczania wodorowego składa się z kilku etapów. Pierwszym z nich jest mikrodermabrazja lub peeling kawitacyjny, który przygotowuje skórę do dalszych zabiegów i oczyszcza z elementów martwego naskórka. Następnie w głąb skóry zostaje wprowadzony aktywny wodór. Kolejne etapy to na przykład: wprowadzenie odpowiedniej ampułki odżywczej, fale radiowe, które odmładzają skórę zagęszczając kolagen, masaż twarzy mikroprądami, które powoduje, że składniki odżywcze zawarte w ampułce lokują się głęboko w skórze, oraz zimny młotek, który ma na celu uspokojenie oraz wyciszenie skóry.

 

Na koniec można położyć również maskę, ale jeśli stosujemy dobrą ampułkę, nie jest to absolutnie konieczne. Tak więc wodorowe oczyszczanie skóry ma działanie wszechstronne. Dogłębnie oczyszcza, odmładza, rozjaśnia, nawilża, przywraca utracony blask, reguluje wydzielanie sebum czyli tłuszczu na skórze, poprawia stan skóry trądzikowej redukując powstawanie zaskórników i stanów zapalnych.

 

Oczyszczanie wodorowe jest zabiegiem bezbolesnym i bez inwazyjnym. dzięki temu że wodór ma tak mikroskopijnym cząsteczkę i przenika głęboko często wystarcza aby dogłębnie oczyścić skórę. Zapraszamy do naszego gabinetu na zabieg oczyszczania wodorowego twarzy szyi oraz dekoltu.

Link pod zdjęciem.

 

 

Wodorowe oczyszczanie twarzy.

            

gallery/oczyszczanie wodorowe kielce