Zabiegi odchudzające.

Popularne zabiegi stosowane wspomagająco w odchudzaniu i zwalczaniu cellulitu.

 

 

Bandaże Arosha - poznaj ich działanie.

 

 

Cellulit to zmora  kobiet XXI wieku. Niezdrowy tryb życia czyli minimalna ilość lub zupełny brak ruchu, niezdrowe odżywianie, siedzący tryb życia czy nawet częste noszenie zbyt obcisłej odzieży oraz picie bardzo małych ilości wody to tylko niektóre czynniki mające diametralny wpływ na wygląd kobiecego ciała. gdy nadchodzi wiosna i lato z przerażeniem spoglądamy w lustro twierdząc, że nasze ciało wygląda fatalnie. Tu i ówdzie przybyło kilka centymetrów a uda i pośladki pokrywa pomarańczowa skórka.

 

I pada pytanie co robić? Jak szybko sprawić żeby skóra zaczęła wyglądać atrakcyjnie, a uporczywy cellulit zniknął na zawsze. Jeśli by było to takie proste, to większość z nas pewnie miałaby gładkie ciała, ale niestety problem cellulitu jest problemem skomplikowanym i ciężkim do leczenia. I tutaj na pomoc idą zabiegi Arosha. Można śmiało powiedzieć że to swoiste S.O.S. dla skóry z problemem cellulitu oraz nadmierną tkanką tłuszczową. i tu z pomocą przychodzą nam bandaże Arosha.

 

Zabiegi z bandażami arosha doskonale sprawdzają się również przy zabiegach na brzuch, ponieważ wtedy można stracić naprawdę kilka dobrych centymetrów w bardzo krótkim czasie. Każdy zabieg Arosha poprzedzony jest suchym peelingiem, użyciem kwasu glikolowego oraz skoncentrowanej ampułki. Następnie ciało zostaje owinięte bandażami, które nasączone są składnikami aktywnymi o bardzo intensywnym działaniu. Efekty więc są już widoczne po pierwszym zabiegu i umacniają się z każdym kolejnym. Seria zabiegowa to 8 zabiegów oraz pielęgnacja domowa.  Po zakończonej serii, dla podtrzymania efektów zabieg należy wykonywać raz w miesiącu. Pielęgnacji domowej nie przerywamy, jest ona niezbędna w celu uzyskania optymalnych efektów.

 

Wskazania do zabiegów AROSHA: miejscowa tkanka tłuszczowa, cellulit włóknisty oraz utrwalony, cellulit wodny, obrzęki i za stoję wodne, wiotkość skóry na przykład po odchudzaniu lub przebytej ciąży. Na efekty nie trzeba długo czekać a są nimi: redukcja cellulitu, zmniejszenie obwodów ciała, napięta i jędrna skóra oraz wyszczuplenie.

Bandaże Arosha

gallery/c37bf56004daf6a20054a3532bbc185e